Facebook fan page

facebook

Archiv článků

Kdo je připojen

Právě přítomno: 13 hostů a žádný člen

Jamka číslo 7

Dlouhý pětipar, nejtěžší jamka na hřišti. Hraje se podél outu, vítr fouká směrem do outu , druhou případně třetí ránou musíte překonat potok, který přetíná fairway. A za potokem potom ještě zbývá minimálně sto stodvacetimetrová rána do greenu.

První ránu se nebojte hrát driverem nebo jakýmkoliv dřevem, fairway je prostorné. Na této jamce je klíčová druhá a následně třetí rána. Pro druhou ránu je nutné si opravdu umět spočítat metry, které nám zbývají k potoku, abychom v něm neskončili, případně nezůstali v pravém bunkeru. Každý metr je tady dobrý, abychom si zbytečně neztěžovali hru. Třetí rány můžete klidně hrát hybridem až osmičkou železem, podle toho, v jaké jste vzdálenosti od potoka.

U greenu si dejte ještě pozor na celkem rozlehlý bunker vlevo. Green je prostorný, udrží i třetí ránu hybridem nebo dlouhým železem. Nemusíte se obávat, že míček někam uteče. Před greenem a vpravo od greenu nejsou žádné záludnosti, i tento prostor se dá využít pro umístění třetí rány a pohodlnou přihrávku na green.

Green je naklopený proti hře a svažuje se lehce vlevo k bunkeru. Vzhledem k tomu je dobré hrát rány na střed greenu a neriskovat levou stranu.

Autor: František Lébl

bk-mysteves-7

 

 Partneři klubu

   backbone        
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Souhlasím Nesouhlasím