Facebook fan page

facebook

Archiv článků

Kdo je připojen

Právě přítomno: 19 hostů a žádný člen

1.lekce akce "Naučíme Vás zdarma golf"

Vy, co golf hrajete již několik let, si už ani nevzpomenete na své první setkání s golfem .  Ale účastníci 1.lekce výše uvedené akce si jistě vzpomenou. Teplota přes 30 stupňů a sluníčko pálící v nadhlavníku - to nejsou příliš vhodné kulisy ke golfu, ale spíše pro vodní sporty na koupališti. O to více patří náš obdiv těm, kteří se na drivingu začali seznamovat s tajemstvím této zajímavé hry.

Driving Driving Driving Driving Driving Driving Driving Driving Driving Driving Driving Driving Driving Driving Driving Driving

Nejdříve bylo pro všechny problémem se vůbec do míčku trefit, ale najednou se ten kulatý nesmysl vzdálil od hráče na 10 metrů, 20 metrů, 50 a pak začala padat stovka... A to byl ten správný čas na změnu a všichni se přemístili na putting green. Tam se všichni seznámili se základy pravidel a potom se již mohli věnovat puttování.
Putting Putting Putting Putting

Ono se řekne, dostat míček do jamky, ale někdy to může být problém. A to z mnoha důvodů. Ale postupně začali všichni slyšet zajímavý zvuk míčku, klokotajícího na dně jamky. A tak se všichni přesunuli na chipping, aby se seznámili s tajemstvími krátké hry.
Chipping Chipping Chipping

Jistě, začátky jsou těžké, ale i tady se postupně začalo dařit. A na tomto místě se nachýlil čas 1.lekci ukončit. A nám tudíž nezbývá, než všechny její účastníky (a nejen je - jejich přátele a další zájemce, kteří se nedostavili na 1.lekci z důvodu, že jim do toho něco vlezlo, vadila vysoká teplota apod.) pozvat na 2.lekci, která se bude konat 7.7.2019 od 14 hodin - počasí by mělo být příznivější. A všichni účastníci 1.lekce budou mít do té doby přístup na cvičné plochy včetně půjčení holí zcela zdarma. Hradit si budou pouze žetony na míčky.
Takže v neděli 7.7.2019 ve 14 hodin na 2. lekci "Nashledanou !"

 

 

Generální partner                Partneři

 bpbohemia    happy  bohdanec    backbone
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Souhlasím Nesouhlasím