Facebook fan page

facebook

Archiv článků

Kdo je připojen

Právě přítomno: 13 hostů a žádný člen

2.lekce akce "Naučíme Vás zdarma golf"

Po 1.lekci vždy musí následovat druhá a nebylo tomu jinak ani v tomto případě. Když k tomu připočítáme příjemné golfové počasí - okolo 23 stupňů - nebylo divu, že se nejenom dostavila většina ůčastníků 1.lekce, ale dostavili se i nově příchozí. A tak byli rozděleni do dvou skupin.

Driving Driving Driving Driving Driving Driving

Bylo znát, že frekventanti 1.lekce již ví, jak golfovou hůl držet a jak s ní švihat. A tak se pustili do odpalování míčků. Jejich noví golfoví kolegové se však nenechali zahanbit a i u nich se míčky brzy ladně nesly vzduchem.
Po lekci na drivingu se obě skupiny rozdělily - ti zkušenější se začali věnovat krátké hře na chipingu a nováčci putování na puttingu.
Mix Mix Mix Mix Mix Mix Mix Mix Mix Mix Mix Mix Mix Mix Mix Mix Mix Mix Mix Mix Mix

Na obou cvičných plochách si účastníci jednak zkoušeli a také zdokonalovali své dovednosti a tak nebylo divu, že se údery zpřesňovaly a zpřesňovaly. A tak po probrání hry z písku se nachýlil konec 2.lekce. V jejím závěru se ti zkušenější dozvěděli, že po 3.lekci si již zahrají na hřišti - ne sice na všech 18-ti jamkách, ale bude to zase další zážitek.
Všichni účastníci akce "Naučíme Vás zdarma golf" budou mít do 3.lekce přístup na cvičné plochy včetně půjčení holí zcela zdarma. Hradit si budou pouze žetony na míčky.
A všechny zveme na 3.lekci, která se bude konat 14.7.2019 od 14 hodin - i ty, kteří pouze čtou tyto řádky a doposud v sobě nenašli odvahu vzít do ruky golfovou hůl. "Nashledanou !"

 

 

 

Generální partner                Partneři

 bpbohemia    happy  bohdanec    backbone
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Souhlasím Nesouhlasím