Facebook fan page

facebook

Archiv článků

Kdo je připojen

Právě přítomno: 13 hostů a žádný člen

NAROZENINOVÝ TEXAS ČTVEŘIC

Jak oslaví golfový nadšenec své životní jubileum se svými nejenom golfovými přáteli? No přece turnajem a to nejlépe texasem čtveřic. Poznali jste podle úvodní fotografie figurek na dortu, kdo tentokrát oslavoval? Malá nápověda - Ludvík Hainz a Honza Kňákal. Takže nejdříve se všichni pozdravili, proběhla i gratulace oběma oslavencům a nezbývalo, než se odebrat na hřiště - z 1.a 10.jamky.

Uvod Uvod Uvod Uvod Uvod Uvod

Při podobných formátech hry panuje na hřišti trošku uvolněnější nálada, než je při klasickém formátu hry na rány nebo stableford. Jeden ze čtyř se přece vždycky trefí. Ačkoli... Nicméně, přestože tento turnaj provázela zatažená obloha, v jeho průběhu nepršelo a vítr nefoukal - zkrátka ideální golfové počasí. A tak nebylo divu, že se tato pohoda přenesla z hřiště i do skórkaret.
Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste

Ale nejenom golfem živ jest člověk a tak po absolvování 18-ti jamek na všechny čekaly pochutiny připravené na grilu a poté i narozeninového dortu, jehož porcování se ujal Honza Kňákal, který vzhledem ke své bohaté chirurgické praxi si s nožem dobře rozumí.Pochopitelně mu asistoval i Ludvík Hainz, spolu s dalšími, kteří pomáhali alespoň radou.
Jidlo Jidlo Jidlo Jidlo Jidlo Jidlo Jidlo Jidlo

No a poté už nastal čas na vyhlášení výsledků - v kategorii netto zvítězil flight ve složení  HAINZ Ludvík, ŠOLTYS Zdeněk, LIZÁNEK Lukáš, JANUŠAK Alexandr  (rány brutto 67, rány netto 52)  a v kategorii brutto pak DANĚK Michal, HEJL Aleš, SUCHÁNEK Ondřej, ADÁMEK Vladimír (rány brutto 65, rány netto 55). Tím byl program tohoto turnaje vyčerpán, věříme, že se všem účastníkům líbil a nejenom našim oslavencům, ale všem ostatním golfistům přejeme mnoho dalších golfových úspěchů. Hezkou hru !
Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni

Celkové výsledky naleznete zde.

 

 

 Partneři klubu

   backbone        
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Souhlasím Nesouhlasím