Facebook fan page

facebook

Archiv článků

Kdo je připojen

Právě přítomno: 13 hostů a žádný člen

Mistrovství klubu ve hře na rány 2020

Tento turnaj představuje vrchol soutěžní sezóny v každém golfovém klubu a nejinak je tomu i v QPGCM. Aby vítěz prokázal nejen golfové umění, ale i stabilitu výkonů, je toto klání vyhlašováno jako dvoudenní.
V prvním dnu účastníky přivítala modrá obloha, příjemná teplota, sem tam nějaký mráček a vcelku zanedbatelný větřík. A tak nic nebránilo všem účastníkům předvádět na hřišti své nejlepší golfové výkony. Pravda, ne vždy se to povedlo a tak některé skórkarty vykazovaly zajímavé výsledky. Ale po dohrání 18.jamky to byl jenom poločas.
Pro druhý den nebyla předpověď počasí tak příznivá. Ráno sice obloze vládla kýčovitě modrá, ale během dne mraků přibývalo, z dálky bylo občas slyšet hřmění a s blížící se studenou frontou zesílil vítr. Ten přispěl k tomu, že počet záchranných ran z neklasických pozic míčků se vyhoupl na nadprůměrné hodnoty a to se následně promítlo i do skórkaret.

Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste

Ale všechno má svůj konec, všichni zdárně dohráli svou 36.jamku tohoto turnaje a server ČGF se mohl pustit do práce. A tyto výsledky nám nabídl:

Ženy brutto
3.místo GÁSPÁROVÁ Klementina 2.místo HOJNÁ Svatava  1.místo ŽATEČKOVÁ Libuše

Muži brutto
3.místo FŇOUK Miroslav  2.místo VALÁŠEK Václav  1.místo HEJL Aleš

Takže pro rok 2020 se mistryní QPGCM ve hře na rány stává ŽATEČKOVÁ Libuše a mistrem QPGCM na rány se stal HEJL Aleš. Z technických důvodú nemohl být mistr QPGCM na rány s vyrovnáním vyhlášen, toto vyhlášení proběhne na nejbližším turnaji.
Tím můžeme "Mistrovství QPGCM ve hře na rány 2020" prohlásit za ukončené a rádi se v tomto roce s Vámi potkáme na dalších turnajích v Myštěvsi. "Hezkou hru!".

Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni

PS: Po odstranění technických příčin můžeme vyhlásit výsledky Mistrovství klubu na rány s vyrovnáním:

Ženy - 3. GÁSPÁROVÁ Klementina  2. ŽATEČKOVÁ Libuše  1. HOJNÁ Svatava
Muži - 3. HEJL Aleš  2. HAVEL Zdeněk  1. VALÁŠEK Václav

 

 Partneři klubu

   backbone        
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Souhlasím Nesouhlasím